Hakkımızda

Ignis Trace | Endüstriyel Isı İzleme Çözümleri

IGNIS TRACE dünya genelinde büyük şirketler tarafından kabul görmüş ve gelişmiş endüstriyel ısı izleme (Heat Trace) çözümleri sağlayan SOLCO PYROELEC firmasının Türkiye pazarındaki resmi iş ortağıdır. Türkiye’nin önde gelen projelerinde yer almış deneyimli mühendis kadrosuyla uzun yıllardır müşterilerine kaliteli hizmetler sunmaktadır.

Teknik uzmanlığımızın getirdiği deneyim ve yenilikçi bakış açımızla sayısız projeyi başarıyla tamamlayarak, bu alanda önde gelen sanayi kuruluşlarının çözüm ortağı olmayı başardık.

Müşterilerimizin ihtiyaçlarına göre özelleştirilmiş ürünler ve sunduğumuz özgün projelerle, sahada ve tasarımda yenilikçi fikirlerle en yüksek müşteri memnuniyetini sağlamayı amaçlıyoruz. Kurulumunu sağladığımız ürünlerin eksiksiz çalışması ve bakımını sağlamak için özel tasarım ve yerinde montaj çalışmaları ile teknik hizmetler sunarak müşterilerimizi etkin bir şekilde destekliyoruz.

Çalıştığımız tüm projelerde geniş bir sektör deneyimimiz var ve çözüm odaklı bir bakış açısıyla hareket etmekteyiz. Bu alanlar arasında madenler, rafineriler, petrokimya, depolama ve taşıma tesisleri, enerji santralleri, gıda tesisleri ve arıtma tesisleri gibi endüstriyel sektörler bulunmaktadır.

Endüstriyel ve ticari ısıtma sistemlerinde (Heat Tracing System) dünya çapında kabul görmüş sertifikalara ve geniş ürün yelpazesine sahip SOLCO PYROELEC ürünlerinin tedarikçisi olmaktan gurur duyuyoruz. Satışını yaptığımız tüm ürünler, ATEX ve IECEx onaylı ürünlerin üretimi için de onaylanmış ISO 9001 akredite tesislerde üretilmektedir.

SOLCO PYROELEC ürün kataloğumuzu indirmek için Katalog sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.